Wsparcie sprzętowe….

Skoro nerwowe dni już za nami – warto przyjrzeć się markom. bez których wyprawa nie doszłaby do skutku. Ochronę sprzętu foto-video zapewniła marka Lowepro.

Historia Lowepro rozpoczęła się ponad 40 lat temu w małym garażu Grega Lowe w 1967 roku w Kolorado. Lowepro obecnie jest liderem w produkcji toreb fotograficznych, cały czas rozwija się, wprowadza innowacje.

Większość modeli toreb Lowepro została zainspirowana pomocnymi wskazówkami, jakich udzielają i przekazują do dystrybutorów użytkownicy. Wszystkie sugestie są wnikliwie czytane i badane, a najciekawsze rozwiązania są oczywiście wykorzystywane. Lowepro jako jedyna marka udziela dożywotniej gwarancji na swoje wszystkie produkty. Torby oraz plecaki wykonane są z materiałów, które nie nasiąkają wodą.

Produkty Lowepro dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć sprzedawców z branż: foto, komputerowej, elektroniki użytkowej – zajmujących się sprzedażą internetową lub wysyłkową a także partnerów OEM.

Biura Lowepro zlokalizowane są w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, Kanadzie, Zjednoczonym Królestwie, Niemczech, Australii, Polsce i Chinach.

Więcej informacji na temat Lowepro i produktów Lowepro można znaleźć na stronach: lowepronews.wordpress.com oraz polskiego przedstawiciela Lowepro – DayMen Polska Sp. z o.o.

 


Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s