UCZESTNICY

MMichał Kochańczyk

Michał Kochańczyk

Michał Kochańczyk – z wyksztalcenia ekonomista i afrykanista, jest alpinistą, polarnikiem, żeglarzem, kajakarzem, wspina się w Tatrach, Pamirze, Himalajach, Andach, w górach Afryki, na Spitsbergenie i Alasce. Był kierownikiem i uczestnikiem dwudziestu wypraw w góry wysokie. Jego największym osiągnieciem górskim jest udział w przeprowadzeniu nowej drogi na jednej z najtrudniejszych gór na świecie: na szczyt Fitz Roy w Patagonii. Jest instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu i przez 18 lat był prezesem Klubu Wysokogórskiego „Trójmiasto” w Gdańsku. Przemierzył większość pustyń na świecie, wędrował przez wilgotne lasy równikowe, spłynął w Amazonii za pomocą wioseł środkowy odcinek rzeki Xingu, odkrywał ruiny preinkaskie w dorzeczu Ucayali, w czasie polarnej zimy przewędrował kilkaset kilometrów na nartach na Spitsbergenie, przepłynął w poprzek Bałtyk na drewnianej tratwie… i znacznie więcej. www.kochanczyk.pl

Marek Arcimowicz

Marek Arcimowicz

Marek Arcimowicz – architekt planista, instruktor narciarstwa, fotograf. Redaktor i „frontowy” fotograf magazynu GÓRY. Przez wiele lat działał multidyscyplinarnie, łącząc funkcje fotografa, testera i projektanta sprzętu. Prowadzi mobilne międzykontynentalne studio fotograficzne, realizując projekty w kraju i za granicą. Od 2000 współpracuje z polską edycją magazynu „National Geographic”. W latach 2000- 2004 był członkiem fotograficznej agencji PORTFOLIO. Zdjęcia i artykuły publikował na łamach m.in.: „National Geographic Traveler”, „Podróże”, „Focus”, „GEO”, „CHIP – Photo-video-digital”, „Voyage”, „Newsweek”, „Wiedza i życie”, „Gazeta Wyborcza”, „Foto-Pozytyw”. www.blog.arcimowicz.com

Izabela Stachowicz

Izabela Stachowicz – absolwentka biologii UJ planująca doktorat w Muzeum Zoologicznym UJ, miłośnik tropikalnych ekosystemów i naukowych wyzwań. Z pasją rozwija swe umiejętności w dziedzinie GIS i chce zająć się modelowaniem środowiska. A gdy już¿ odklei się od komputera lubi nacisnąć spust migawki lub pośmigać na biegówkach.

Carlos Mario Osorio

Carlos Mario Osorio

Carlos Mario Osorio vel. Mario – Wenezuelski wspinacz młodego pokolenia. Mimo powszechnego trendu w kierunku wspinaczki skalnej i sportowej – jego zainteresowania dryfują w kierunku wielkich ścian, dużych gór i dziewiczych terenów. Mieszka w Caracas, gdzie kończy studia na Wydziale Fizyki, Universidad Central de Venezuela. Po studiach planuje pozostać na uniwersytecie i poświęcić się pracy naukowej – stąd m.in. jego udział w wyprawie na Tramen Tepui.

Alberto "Albercik" Raho

Alberto Raho

Alberto „Albercik” Raho – Jak sam o sobie mówi: Professional Climber – czyli: Wspinacz – Zawodowiec. Wenezuelczyk, członek Kadry Narodowej we wspinaczce sportowej. Mieszka w mieście Valencia, ale większość czasu spędza na robotach wysokościowych i wisząc na skalnej ścianie. Jest absolwentem Wydziału Fizyki na Universidad de Carabobo.

www.mutante.com.ve

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s